تعمیر ماشین لباسشویی

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. تعمیر ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از لوازم برقی است که این روز ها تقریبا در تمامی منازل یافت می شود. گاهی ماشین لباسشویی ما با مشکلات مختلفی رو به رو می شود و نیاز به تعمیر خواهد داشت؛ اما در چنین مواقعی باید چه کرد؟ در این مواقع شما دو راه پیش رو دارید :

 1. پس از مطالعه و تحقیق کافی دست به تعمیر ماشین لباسشویی بزنید.
 2. با یک سرویس کار ماشین لباسشویی حرفه ای تماس بگیرید.

در ادامه رایج ترین دلایلی که افراد تصمیم به تعمیر ماسین لباسشویی خود می گیرند و نحوه تشخیص یک شرکت یا شخص سرویس کار کار بلد و حرفه ای را به شما معرفی خواهیم کرد.

تعمیر لباسشویی در اصفهان

چه زمانی لباسشویی نیاز به تعمیر دارد؟

چه زمانی لباسشویی نیاز به تعمیر دارد؟

اگر بخواهیم تمام دلایل خرابی ماشین لباسشویی را بررسی کنیم در این جا نخواهد گنجید، بنا بر این به بررسی 3 مورد از مهم ترین این دلایل خواهیم پرداخت.

 1. ماشین لباسشویی تکان های شدیدی می خورد
  یکی از رایج ترین مشکلاتی که بسیاری از ما با آن روبرو بوده ایم، تکان خوردن شدید و غیر نرمال ماشین لباسشویی می باشد. این لرزش ها می تواند دلایل مختلفی داشته باشند؛ به عنوان مثال :
  ● ممکن است وزنه های بالانس ماشین لباسشویی جدا شده باشند که در این صورت باید وزنه ها را در جایگاه خود قرار دهیم.
  ● ممکن است برای قطعات موجود در مخزن مشکلی به وجود آمده باشد.
  ● خراب شدن فلکه آب کشی نیز می تواند یکی از علل تکان خوردن ماشین لباسشویی باشد.
  در مورد این مشکل لازم نیست که به تعمیر کار مراجعه کنید و می توانید با استفاده از آموزش های آنلاین اقدام به تعمیر دستگاه خود کنید.
 2. ماشین لباسشویی هنگام کار سر و صدای بیش از حدی تولید می کند :
  در چنین مواقعی به احتمال زیاد مشکل از پمپ تخلیه یا درام ( محفظه ماشین لباسشویی ) می باشد. برای رفع این مشکل کافی است درام را بچرخانید تا مطمئن شوید چیزی در لا به لای آن گیر نکرده است. گاهی با همین کار ساده مشکل رفع می شود و نیازی به تماس با نمایندگی نخواهید داشت؛ اما اگر با این کار مشکل رفع نشد، پمپ تخلیه را چک کنید. گاهی اوقات علت سر و صدای لباسشویی، فرسودگی و به دنبال آن آسیب دیدگی و شکستگی پره های پمپ تخلیه می باشد. در صورتی که مشکل از پمپ تخلیه باشد، باید سریعا تعمیر و یا تعویض شود. اگر با انجام دادن دو مورد بالا باز هم مشکل رفع نشد باید با یک شرکت سرویس ماشین لباسشویی مانند اسپادان سرویس تماس بگیرید.
 3. آب داخل ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود
  علت این مشکل معمولا این است که حجم زیادی لباس درون ماشین لباسشویی قرار داده اید که مانع خروج آب شده است. در چنین مواقعی کافی است چند ضربه به کنار درب آن بزنید و سپس دریچه پایینی ماشین لباسشویی را باز کنید تا در صورت وجود آب، تخلیه شود، سپس تایمر را یک دور بچرخانید و مجددا لباس ها را داخل ماشین لباسشویی بگذارید تا دوباره شروع به کار کند.

اگر با وجود انجام درست این مراحل باز هم مشکل رفع نشد، بهتر است با اسپادان سرویس تماس بگیرید.

چه زمانی تعمیرات خود را به سرویس کار بسپاریم؟

جهت اعزام تعمیرکار لباسشویی در اصفهان تماس بگیرید  :

09137401769

09137401764

چه زمانی تعمیرات خود را به سرویس کار بسپاریم؟

لوازم برقی و الکترونیکی به طور کلی بسیار حساس و آسیب پذیر هستند؛ به همین دلیل بهتر است اگر تخصص کافی ندارید دست به تعمیرات آن نزنید. اما بعضی از مشکلات ماشین لباسشویی به گونه ای هستند که چندان حساس و تخصصی نیستند و برای درست کردن آن ها نیازی به تعمیر کار ندارید؛ در چنین مواقعی می توانید از طریق آموزش های موجود در اینترنت که در وبسایت اسپادان سرویس در بخش وبلاگ نیز وجود دارند، اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه خود کنید؛ اما چنان چه احساس کردید تخصص کافی ندارید و در صورت اقدام به تعمیر، ریسک آسیب دیدن دستگاه وجود دارد، توصیه می کنیم حتما تعمیرات خود را به یک نمایندگی بسپارید.

چگونه یک نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حرفه ای را تشخیص دهیم؟

در همه اصناف افراد حرفه ای و غیر حرفه ای وجود دارند و این شما هستید که به عنوان کارفرما باید بتوانید تفاوت یک نمایندگی خوب و بد را تشخیص دهید. به طور کلی برای یافتن یک نمایندگی خوب به موارد زیر دقت کنید :

 • یکی از مهم ترین موضوعات در انتخاب نمایندگی خوب این است که حتما مجوز رسمی داشته باشند. قبل از این که تصمیم به همکاری با نمایندگی مورد نظر بگیرید، از آنها بخواهید مجوز ارائه کنند.
 • تمامی نمایندگی ها مسئول هستند که به کلیه قوانین اتحادیه عمل کنند؛ به این منظور توصیه می کنیم حتما این قوانین را مطالعه کنید.
 • در اتحادیه قیمت های مصوبه برای تمامی نمایندگی ها یکسان هستند، بنابراین اگر کسی به شما قیمت بالاتر از عرف را پیشنهاد داد، آن را قبول نکنید.
 • نمایندگی های تعمیر لباسشویی اصفهان موظف هستند برای تعویض قطعات به شما گارانتی بدهند تا اگر آن قطعه در مدتی که گارانتی شده است خراب شد، آن را به صورت رایگان برایتان تعویض کنند.

چگونه یک سرویس کار خوب را تشخیص دهیم؟

برای این که بتوانید در مورد خوب یا بد بودن سرویس کار اظهار نظر کنید قبل از هر چیزی باید کمی اطلاعات خود را در این باره بالا ببرید. در مرحله دوم نمایندگی را از نظر اعتبار و رضایت مشتریان بررسی کنید، زیرا نظرات مشتریان قبلی بهترین راهنما برای شما است. سعی کنید تا حد امکان برای تعمیر ماشین لباسشویی خود به تعمیر کاران محلی مراجعه نکنید، زیرا تعمیرکاران محلی گارانتی برای تعویض قطعات به شما ارائه نخواهند داد و اکثرا مجوز معتبری ندارند. اگر این نکاتی که در مورد نمایندگی و سرویس کار مناسب ارائه شد را رعایت کنید و با دقت موارد گفته شده را بررسی کنید، قطعا می توانید یک نمایندگی و سرویس کار حرفه ای پیدا کنید.

اسپادان سرویس، کیفیت خدمات را به شما هدیه می دهد

گروه اسپادان سرویس با دارا بودن سابقه ای 20 ساله در تعمیرات لوازم خانگی و الکترونیکی در اصفهان (تعمیر لباسشویی در اصفهان)، یکی از معتبر ترین نمایندگی ها در کل اصفهان و ایران می باشد. شما می توانید پس از تحقیقات کافی از طریق وب سایت اسپادان سرویس با کارشناسان ما جهت تعمیر لوازم خانگی خود در ارتباط باشید.

فهرست