تعمیر برد یخچال در اصفهان

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. لوازم خانگی
 4. chevron_right
 5. تعمیر برد یخچال در اصفهان

شاید بتوان گفت که برد یخچال مهم‌ ترین جزیی است که کل عملکرد یخچال را کنترل می‌ کند. اما برخی اوقات مواردی ممکن است باعث خرابی یا سوختگی برد شوند. بنابراین اینجاست که به تعمیرکار نیاز پیدا می‌ کنید. تعمیر یخچال و برد آن در اصفهان به خصوص در محل بسیار مهم است. اگر تعمیر برد یخچال در اصفهان نیاز امروز شما‌ست؟ این محتوا از اسپادان سرویس را تا انتها مطالعه کنید.

برد یخچال چیست؟

برد یخچال مرکز صدور فرمان‌ هایی است که باید یخچال اجرا کند. در واقع برد یخچال همان مغز متفکر یخچال بوده و تمامی اطلاعات در این بخش پردازش می‌ شوند.
برد یخچال است که دمای تعیین شده توسط شما را بر روی بخش‌ های داخلی یخچال اعمال می‌ کند. فرآیند و فعالیت‌ هایی که یخچال انجام می‌ دهد، بسته به نحوه عملکرد برد است.
در صورتی که مشکلی برای برد پیش بیاید، باید آن را فورا عیب یابی کرده و در صورت نیاز تعویض کنیم. در غیر این صورت عملکرد یخچال تحت تاثیر قرار گرفته و به درستی کار نمی‌ کند. حتی ممکن است ارورهای زیادی نیز بر روی صفحه نمایش یخچال ظاهر شود.

تعمیر یخچال در اصفهان

انواع برد یخچال کدام‌ اند؟

یخچال‌ ها به طور کلی به دسته اینورتردار و بدون اینورتر تقسیم می‌ شوند. بردهای یخچال‌ ها نیز به همین دو دسته تقسیم می‌ شوند. با این تفاوت که برد یخچال‌ هایی که برند متفاوتی دارند، نیز متفاوت خواهد بود. ساختار برد یخچال‌ های خارجی با ایرانی نیز تفاوت‌ هایی دارد.

چه وقت به تعمیر برد یخچال نیاز پیدا می‌ کنیم؟

چه وقت به تعمیر برد یخچال نیاز پیدا می‌ کنیم؟

 1. در صورت خنک نشدن داخل یخچال، برد آن را بررسی کنید: یکی از شایع‌ ترین مشکلاتی که مربوط به خرابی برد یخچال است، خنک نشدن مواد داخل یخچال است. در صورتی که احساس می‌ کنید یخچال شما دچار این مشکل شده، حتما برد آن را چک کنید.
 2. برفک یخچال فریزر: برخی از یخچال‌ ها بدون برفک طراحی شده‌ اند. اگر به تازگی متوجه برفک در یخچال خود شده‌ اید و از نوع بدون برفک است، پیش از بروز مشکلات جدی‌ تر با تعمیرکار متخصص موضوع را در میان بگذارید.
 3. یکسره کار کردن موتور یخچال نیز مربوط به عیبی است که در برد یخچال به وجود آمده است.
 4. ظاهر شدن ارورهای مختلف روی صفحه نمایش یخچال شما، یکی دیگر از نشانه‌ های خرابی برد یخچال است.
 5. سیستم یخ زدایی خودکار یخچال در صورت بروز مشکل برای برد از کار افتاده و دیگر به درستی عمل نخواهد کرد.
 6. دمای یخچال باید همان اندازه‌ ای باشد که شما تعیین می‌ کنید. اگر برد یخچال دارای مشکل جدی باشد، دمای داخلی یخچال نیز دچار مشکل خواهد شد. ممکن است یا همه چیز بشدت سرد و یخ زده شوند و یا این که اصلا خبری از خنک شدن دمای داخلی یخچال نباشد.
 7. فن یخچال باید به صورت مرتب برای به جریان درآوردن جریان هوای داخل یخچال کار کند، این کار کردن روزانه بوده و باید در روز 8 الی 10 بار و هر بار 4 دقیقه فن روشن شود. در صورتی که متوجه شدید که فن کار نمی‌ کند و روشن نمی‌ شود، دمای داخلی را نیز چک کنید. اگر دمای داخلی نیز گرم است، پس حتما به عنوان گزینه اول، درست کار کردن و یا خرابی برد یخچال را بررسی کنید.

اگر جزو ساکنین شهر اصفهان هستید، می‌ توانید از تعمیرکاران و مراکز ارائه خدمات سرویس و تعمیر انواع یخچال بخواهید تا مشکل شما را حل کنند. تعمیر در محل و همچنین ضمانت گارانتی تعمیر بسیار مهم است.

پس حتما اگر می‌ خواهید تعمیر در خود اصفهان انجام شود، حتما این نکته را در نظر داشته باشید که مرکز ارائه خدمات تعمیر، ارائه خدمات در محل را داشته باشد. مزیت این روش این است که دیگر نیازی نیست هزینه‌ های اضافی مانند برداشتن، بردن و برگرداندن دوباره یخچال از محل به تعمیرگاه و از تعمیرگاه به محل را متحمل شوید.

شماره های تماس اسپادان سرویس :

09137401769

09137401764

03133450854

سخن آخر

تعمیر یخچال و برد آن نیاز به تخصص ویژه‌ ای دارد. بنابراین تنها می‌ توان روی متخصصان خبره و تعمیرکارانی حساب کرد که در این زمینه مهارت لازم را دارد. اگر نیاز به تعمیر برد یخچال در اصفهان دارید، می‌ توانید خدمات تعمیر اسپادان سرویس را انتخاب کنید.
اسپادان سرویس متشکل از تعمیرکاران خبره‌ ای است که در کوتاه‌ ترین زمان ممکن برد انواع یخچال و یخچال فریزر را تعمیر می‌ کنند. همچنین می‌ توانید از خدمات ضمانت تعویض و دیگر خدمات ما استفاده کنید.

سوالات متداول

1- آیا می‌ توان برد یخچال را در خانه تعمیر کنیم؟

این که بخواهید خودتان در خانه لوازم خانگی برقی مانند یخچال را تعمیر کنید بسیار خطرناک است. به خصوص برد یخچال که هم حساس است و هم این که تعمیر آن نیاز به تخصص دارد. بنابراین خیر بهتر است آن را به یک تعمیرکار خبره بسپارید.

2- قیمت برد یخچال چقدر است؟

یخچال‌ های مختلف با برندهای متفاوتی در بازار ایران وجود دارند. برخی از آنها ایرانی و برخی دیگر خارجی هستند. قطعا برد محصولات ایرانی قیمت مناسب‌ تری نسبت به برد محصولات خارجی دارند. اما به طور کلی قیمت مشخصی را به دلیل تنوع مدل‌ ها و برندها نمی‌ توان اعلام کرد.

3- بعد از خراب شدن برد یخچال باید حتما آن را عوض کنیم؟

خیر، در صورتی که قابل تعمیر باشد، می‌ توانید آن را تعمیر کرده و دیگر نیازی به تعویض آن نخواهد بود.

4- چرا برد یخچال دچار خرابی می‌شود؟

عوامل زیادی در خرابی برد تاثیر دارند، اما مهم‌ ترین آنها مربوط به برخورد آب با برد اصلی، نوسانات برق و اتصالی است.

5- آیا تعمیر برد یخچال در محل هم امکان پذیر است؟

این مورد بسته به تشخیص تعمیرکار است. برخی اوقات آسیب ساده حل شده و می‌ توان در محل آن را تعمیر کرد. اما برخی اوقات آسیب جدی بوده و برای تعمیر یخچال و برد آن نیاز به بردن آن به تعمیرگاه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست